Aktuálne počasie: Hotel Wellness Hotel Bozi oko ubytovanie Male Chrastany Aktuálne počasie: skoro zataženo
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Wellness Hotel Bozi oko / ubytovanie Male Chrastany

Hotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko
 

Wellness Hotel Božie oko - barokový statok V Chrášťanoch, malej dedinke na juhu Čiech, medzi kostolíkom a starým stromom, leží brána do raja pohody, pokoja a mieru ... , tu si oddýchnete od každodenných starostí, zabudnete na zhon, doprajete si osvieženie tela i ducha a načerpáte silu a pozitívnu energiu.

Vo vidieckej usadlosti v prekrásnej krajine uprostred lesov a rybníkov na Vás čaká útulný hotelík Wellness hotel Božie oko. Hotel je súčasťou unikátnej pamiatkovej usadlosti. Zvonku Vás uchváti svojou starobylou architektúrou sedliackeho baroka, vnútri potom svojim dizajnom a originálnym interiérom.

Wellness hotel Božie oko
- Ubytovanie Hotel s kapacitou 38 osôb ponúka priestranné a originálne zariadené izby, ktoré sú vybavené LCD TV so satelitným príjmom, luxusnou kúpeľňou, trezorom, minibarom a pripojením na internet.

- Wellness pestrú škálu najrôznejších wellness služieb ako sú osvetlená panoramatická vírivka, parná kúpeľ, fínska a bylinková sauna s výhľadom do krajiny a svetelnou terapiou, relaxačná zóna s intímnym osvetlením, masáže, posilňovňa atď

- Pre firmy Hotel Božie oko Malé Chrášťany je ideálnym miestom aj pre konanie rôznych firemných a spoločenských akcií, školení a konferencií.

- Stravovanie Reštaurácie wellness hotela Božie oko ponúka rad jedál českej aj svetovej kuchyne nevynímajúc pokrmy z čerstvých rýb z vlastného rybníčku umiestneného pred hotelom. Jedlá pripravené z biopotravín, domácich vajec a kozieho mlieka a syrov z blízkej farmy.

Wellness Hotel Božie oko sa nachádza v južných Čechách uprostred malebnej prírody, v obci Malé Chrášťany, neďaleko Českých Budejovíc, zámku Hluboká nad Vltavou a Českého Krumlova. Okolie je ideálne pre výlety na bicykli, autom aj pešo. Nájdete tu veľa pamiatok, športové vyžitie, možnosti kúpania aj jazdenie na koňoch. Vo Wellness hoteli Božie oko zažijete skvelú dovolenku, na ktorej sa rozhodne nudiť nebudete.

Ubytovanie
V hlavnej budove je 6 luxusne zariadených izieb s panoramatickým výhľadom do krajiny. Orientálne koberce a starožitný nábytok dotvárajú domácu atmosféru. Veľké kúpeľne so sprchovým kútom alebo vaňou sú vybavené sušičom vlasov. Priestranná a pohodlná lôžka, antialergické paplóny a vankúše.

V historickom stavení je 6 štýlovo zariadených apartmánov a 1 luxusný trojpodlažný apartmán v samostatne stojacej budove s vlastným vchodom. Z okien apartmánov Wellness hotela Božie oko je prekrásny výhľad do juhočeskej krajiny.

Služby
Check-in 15 - 22 hodín. Check-out do 11 hodín. Neskorší príchod je možný po dohode. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko sú ubytované zdarma. Vo vyhradených izbách je možné ubytovanie s domácim miláčikom za príplatok. Hotel Boží oko v Malých Chrášťanech akceptuje platobné karty typu Visa a Mastercard. Požičovňa bicyklov pre dospelých a deti.

- V cene Ceny zahŕňajú bohaté raňajky formou švédskeho stolu, Wi-fi pripojenie k internetu, parkovanie pred hotelom, miestne poplatky, DPH, využitie - stolný tenis, krb, ohnisko, exteriérový biotropný bazén, ležadlá a slnečníky.

Malé Chrášťany
Ako rad okolitých dediniek tiež Malé Chrášťany sú na zozname dedinská pamiatková rezervácia. Obdivovať môžete dvojštítové usadlosti s domami zdobenými v štýle sedliackeho baroka, typické pre Hlubocké blata 50. a 60. rokov 19. storočia. Farebná rozmanitosť stavieb vytvára zaujímavý kolorit. Na budovanie sa predovšetkým podieľal skúsený staviteľ Š Brenner, pracujúci tu do roku 1900. Niektoré dedinky v okolí sú zapísané aj na zozname pamiatok chránených UNESCO (napr. Holašovice). Cesta z Prahy k Wellness hoteli Božie oko Malé Chrášťany trvá niečo málo cez hodinu.

 
Hotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - hotel má reštauráciuHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - možnosť pripojenia na internetHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - k dispozícii letná terasaHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - akceptuje creditné karty VISAHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Iybz sú vybavené televízoromHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Male Chrastany Wellness Hotel Bozi oko - Izby s vlastnou toaletou